این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

جارو شارژی NS-2019

 جارو شارژی ناسا الکتریک مدل NS-2019 از زیباترین تولیدات ناسا الکتریک به شمار می رود که از طراحی شیک در کنار موتوری قدرتمند بهره مند است.
بهترین جاروشارژی
توان مصرفی 75 واتی جاروشارژی ناسا مدل 2019 آن را به نمونه ای بی رقیب بدل کرده به گونه ای که آن را گروه قویترین جاروشارژی ها گنجانده اند. باتری ها زمانی که کاملا شارژ شده باشند 20 دقیقه امکان جارو کشیدن را برای شما محقق سازند برای پرشدن باتری چند ساعتی زمان نیاز است، این را هم بگوییم که باتری های لیتیومی تعبیه شده در جاروشارژی ناسا مدل 2019، 14.4 ولتی هستند. زمانی که قصد شارژ کردن این دستگاه را دارید وصل نمودن پایه به جریان برق کفایت می کند، زمانی که این جاروشارژی قوی در حال شارژ است چراغی چشمک زنان رؤیت می شود و درست زمانی که باتری ها پر می شوند چراغ خاموش می گردد. از آن جا که هیچ سیمی بدان وصل نیست می توانید بدون این که از کوتاه بودن طول سیم نگران باشید یا مدام سیم را از پریز جدا کرده و به پریز نزدیکتری وصل نمایید آن را با خود به هر قسمتی هدایت کرده و جاروکشیدن را آغاز نمایید، با حذف سیم از این دستگاه جاروشارژی حمل  و استفاده از آن بسیار ساده شده است. وجود دسته ای بلند امکان جارو کردن تمام قست ها را برای شما ساده کرده دیگر تمیز کردن سقف برایتان کار دشواری نخواهد بود یا نیازی نیست از صندلی یا وسایل مشابه استفاده کنید تا بتوانید کنج یک سقف را از تار عنکبوت یا گرد و غبار پاکیزه نمایید. هر سطحی را می توانید به کمک این جارو پاکساری کنید از لامپ ها گرفته تا مبل ها، حاشیه ها، هر گوشه و کناری حتی قفسه های خاک گرفته کتاب یا پرده هایی که لایه ای غبار بر رویشان نشسته است، این قابلیت به خاطر حضور برس هایی متفاوت می باشد بنابراین از هر برس می توانید برای تمیز کردن قسمتی خاص استفاده نمایید.

قیمت جاروشارژی

مخزن موجود در این جاروشارژی خانگی از ظرفیت 0.4 لیتری برخوردار است بنابراین سریع پر نمی شود و جارو کشیدن را برایتان سخت نمی کند. وجود چنین مخزن هایی شما را از تعویض کیسه بی نیاز می سازد، مزیتی که در بیشتر جاروبرقی ها جای خالی شان احساس می شود. با نگاهی ساده به مخزن جاروشارژی ناسا از پر شدن محفظه مطلع می شوید بدون این که نیازی به باز کردن جاروبرقی و یا شل و سفت نمودن پیچ ها باشد. دسته به صورت آرگونومیک است به این معنا که می توانید دسته را در زوایای مختلف بچرخانید بدون این که نیازی به چرخاندن زیاد مچ دست و بازو باشد، علاوه بر این هر آنچه که به هنگام جارو کشیدن نیاز به کنترل دارد بر روی دسته جاروشارژی جا خوش کرده است به گونه ای که حتی برای فشردن یک دکمه هم نیاز نیست خم شوید و یا به دنبالش بگردید، همه چیز در بهترین جا و کاملا دم دست قرار گرفته، به همین خاطر است که پس از جارو کردن دلزده نخواهید شد. با جاروشارژی ناسا 2019، جارو کردن دیگر کاری خسته کننده و عذاب آور نخواهد بود. با این دستگاه جاروشارژی از جارو کردن لذت خواهید برد. وزنی سبک دارد و به راحتی جابه جا می شود در کوچکترین قسمت ها هم قابل استفاده است، زمانی که به قسمت های کوتاه و کم ارتفاع مثل زیر میز می رسید نیاز نیست خم شوید حتی برای تمیز کردن محل های مرتفع هم اذیت نخواهید شد با این جاروشارژی خانگی ظرف مدتی کوتاه از تمیزی حاصله لذت خواهید برد به زبان ساده این جاروشارژی دستی پایانی بر جاروبرقی های سنگین بوده است. استفاده از بهترین متریال در ساخت جاروشارژی ناسا مدل 2019 مزید بر علت شده تا نتوانیم به سادگی از کنارش بگذریم به عنوان نمونه ای باکیفیت است که سال ها پاسخگو نیازتان خواهد بود.

کلید خاموش/روشن این دستگاه اندکی متفاوت است این کلید که متحرک خوانده می شود با حرکت به سمت جلو استارت کار دستگاه را می زند همانگونه که با حرکت به عقب دستگاه را خاموش می نماید. خرید جاروشارژی ناسا الکتریک مدل 2019 مساوی است با تهیه بهترین جاروشارژی خانگی، نمونه ای که با قدرتی بالا به نحوی شایسته شما را در پاکسازی محیط پیرامونتان یاری می دهد.
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از جارو شارژِی ناسا الکتریک مدل NS-2019 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
دیدگاه ها
دیدگاه های این محصول
سعید صبوری ۷ اسفند ۱۳۹۶
سلام ای کاش قیمت را هم ذکر میگردید.
ناسا الکتریک ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
درود بر شما
برای اطلاع از قیمت محصولات ناسا الکتریک به فروشگاه ما در شهر محل زندگیتان مراجعه فرمایید
با سپاس از شما
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.