این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

سرویس قابلمه NS-6046

سرویس قابلمه NS-6046ناسا الکتریک چه نوع سرویسی است؟

 

سرویس قابلمه NS-6046با برند ناسا الکتریک از جدیدترین قابلمه های تولیدی با جنس گرانیت می باشد. این قابلمه از نظر کیفیت، کیفیت در خور و مطلوب داشته و از بهداشتی ترین مواد اولیه تشکیل شده است.

سرویس قابلمه بدون شک ضروری ترین جزء آشپزخانه محسوب می شود. سرویس قابلمه در انواع برندهای داخلی و خارجی و در انواع جنس های مختلف چون روی، مس، چدن، تفلون، استیل تولید می شود. جدیدترین انواع سرویس قابلمه در جنس های سرامیکی و گرانیتی موجود بوده که بنابر دلایل مشخص و اثبات شده ای جنس گرانیت مرغوبت ترین و مفیدترین جنس در بین قابلمه هایی است که مطابق با تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید گشته اند.

مزیت های سرویس قابلمه NS-6046ناسا الکتریک

سرویس قابلمه NS-6046ناسا الکتریک دارای مزیت های قابل توجهی می باشد، که به سبب همین مزیت ها فروش بالایی را در بازار از آن خود کرده است. مهم ترین مزیت این سرویس قابلمه گرانیتی بودن آن است. سرویس های قابلمه جنس تفلون جزو سرویس های نچسب بوده که به دلیل نگهداری سخت آنها چون عدم برخورد قاشق های فلزی به آن ها و شست و شوی سخت آن ها جای خود را به قابلمه های سرامیکی و گرانیتی دادند.

غذا در قابلمه های گرانیتی دیرتر سوخته، و طعم غذا بدون تغییر باقی می ماند. همچنین بر خلاف قابلمه های تفلون مواد مورد استفاده در تولید قابلمه های گرانیتی بهداشتی تر و طبیعی تر بوده و در نتیجه قابلمه های گرانیتی، از نظر بهداشتی سالم تر می باشند.

اگر از قابلمه های گرانیتی برای سرخ کردن مواد غذایی می خواهید استفاده کنید، ایده آل ترین نوع ظروف می باشند و از روغن و کره ی کمتری برای سرخ کردن می توان استفاده نمود. حتی در بعضی موارد احتیاجی به روغن نبوده و در نتیجه غذایی سالم تر، کم کالری تر و ارزان تری را می توان در این قابلمه ها پخت.

غذاهای مختلف در این ظروف قابل پخت می باشد و از آنجا که مواد غذایی به این ظروف نمی چسبد، شستن و تمیز کردن این ظروف بسیار راحت می باشد.

بعضی از ظروف قابلمه در برابر غذاهای چرب و یا غذاهایی که قند بالایی دارند، زود از بین می روند در صورتی که قابلمه گرانیتی ناسا الکتریک در برابر اثرات منفی این غذاها نیز مقاومت دارد.

 

ویژگی های فنی سرویس قابلمه NS-6046ناسا الکتریک

در سطح داخلی قابلمه NS-6046از 3 لایه ی نچسب استفاده شده است که این سه لایه از نظر بهداشتی در بالاترین سطح بوده و مواد اولیه ی آن ها تماما دارای پروانه بهداشت بوده و از نظر کیفیت مطلوب می باشند. همچنین گرانیت های سطح داخلی از نوع طبیعی می باشند.

سطح خارجی قابلمه  NS-6046از سیلیکون های رنگی پوشیده شده است، که بدنه ی خارجی این سرویس در برابر حرارت و ضربات فیزیکی مقاوم می باشد. همچنین بدنه ی خارجی این سرویس قابلمه از نظر استحکام نیز مطلوب بوده به طوری که می تواند انرژی و حرارت غذای پخته شده را به خوبی نگهدارد.

طراحی این سرویس قابلمه بی نظیر بوده و در دو رنگ کرمی و زرشکی موجود می باشد. قابلمه NS-6046با طراحی شکیل و لوکسی که دارد مناسب تمامی دکوراسیون ها خصوصا دکوراسیون های مدرن بوده و باعث زیباترشدن قفسه های آشپزخانه شما می شود.

در نگهداری این سرویس قابلمه دقت کنید و سعی کافی داشته باشید. از خط و خش افتادن به سطوح این قابلمه خودداری کرده و قابلمه را با مواد شوینده ی استاندارد چون مایع ظرفشویی بشویید و از شستن آن با وایتکس، جوهر نمک و غیره خودداری کنید. دسته های قابلمه را در معرض حرارت قرار ندهید.

در هنگام استفاده از این قابلمه دقت داشته باشید که هیچ گاه این قابلمه را به صورت خالی بر روی شعله ی گاز قرار ندهید، چون این کار سبب آسیب رساندن به بدنه ی قابلمه می شود.

درپوش این قابلمه ها از جنس شیشه ای و پیرکس بوده و دارای کیفیتی بالا می باشد. همچنین این درپوش ها در برابر حرارت مقاوم بوده و در هنگام پخت پلو با وجود این درپوش ها نیازی به استفاده از پارچه های دمی نمی باشد.

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.