این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

آون توستر NS-2040

2100 وات توان مصرفی آون توستر ناساالکتریک مدل NS-2040  می‌باشد، توستری کاربردی برای گریل، برشته کردن و پخت غذا‌های خوشمزه.


این آون توستر آشپزخانه بدنه‌ای از جنس ورق استیل مرغوب و ضدزنگ دارد و شیشه دوجداره آون توستر ناساالکتریک مدل 2040 از جنس پیرکس است که آن را به نمونه‌ای مقاوم در برابر افزایش دما بدل کرده و امکان شکستگی و ترک برداشتنش را با اوج گرفتن دما به حداقل رسانده است. ظرفیت این محفظه در حد 40 لیتر است و شما می‌توانید انواع مواد غذایی از گوشت و ماهی گرفته تا پیتزا و شیرینی‌های مختلف را به کمک قفسه سیمی گریل کرده و لذیذترین غذاها را تدارک ببینید. جوجه گردان و سینی منحصر به فرد از دیگر لوازم جانبی توستر ناساالکتریک مدل 2040 می‌باشند. با وجود جوجه گردان تمام غذاهای گوشتی از ماهی گرفته تا مرغ را می‌‍شود کباب کرد و در کنار بهترین‌های زندگی نوش جان نمود. می‌توانید مواد غذایی و سبزیجات را بر روی شبکه گریل قرار داده و به این نحو کباب کردن را انجام داد. اگر غذا را درون سینی پخت قرار دهید به خوبی آن را تست (toast) و برشته خواهید کرد.
کانوکشن همان قسمتی است که سبب می‌شود هوای داغ به شیوه‌ای بهتر درون دستگاه آون توستر به جریان در بیاید و پخت غذا سریع‌تر و یکنواخت‌تر اتفاق بیفتد. زمانی که درب آون توستر ناسا‌الکتریک را باز می کنید دو المنت را در بالا و دو المنت را در پایین و در مجموع چهار المنت حرارتی را مشاهده خواهید کرد، المنت‌هایی که از جنس استیل هستند. از آن جا که درب توستر شیشه‌ای است و درون این دستگاه چراغی تعبیه شده شما از خارج هم می‌توانید مراحل پخت غذا را نظاره‌گر باشید. این درب تا 90 درجه باز می‌شود بنابراین به سادگی می‌توانید درب را باز کرده و غذا را به سهولت از دستگاه آون توستر خارج نمایید. سه ولوم چرخشی بر روی کنترل پنل توستر آشپزخانه ناساالکتریک مدل 2040 قرار دارد، یکی از آن‌ها برای تنظیم دما بین 100 تا 250 درجه سانتی‌گراد است که می‌بایست در جهت عقربه‌های ساعت چرخانده شود، بدیهی است که هر غذایی برحسب نوع و مقدارش دمای خاصی را می‌طلبد. دیگر ولوم چرخشی برای انتخاب وضعیت المنت‌ها و جوجه گردان است، دست شما برای انتخاب 6 وضعیت باز است. می‌توانید تنها المنت پایین را انتخاب کنید، المنت بالا و پایین را برگزنید، ولوم را بر روی المنت بالا و چرخ گردان قرار دهید، آن را بر روی وضعیت المنت بالا، پایین و عملکرد خنک کننده بگذارید، المنت بالا و کانوکشن یا چرخ گردان و کانوکشن انتخاب شما باشد. این را اضافه کنیم که چراغ نمایشگر جلویی عملکرد درست المنت‌های گرمایشی را یادآور می‌شود بنابراین شما با نگاه کردن به این چراغ متوجه خواهید شد که المنت‌ها در حال کار کردن هستند یا خیر. سومین ولوم آون توستر ناسا‌الکتریک مدل NS-2040 هم زمان پخت را نشان می‌دهد. زمانی که تایم پخت تمام می‌شود زنگی به گوش می‌رسد تا متوجه شوید غذا آماده مصرف است و چراغ نمایشگری که بر روی پنل این آون توستر خارجی قرار دارد به صورت اتوماتیک خاموش می‌گردد هرچند خودتان هم می‌توانید دستگاه را خاموش کنید. 

به این نکته دقت داشته باشید که زمانی که آون توستر ناساالکتریک کثیف می‌شود یا جرم می‌گیرد عملکردش مختل می‌شود بنابراین در این شرایط بهترین کار این است که دستگاه را به خوبی پاکسازی کنید. تابه‌ها، قفسه‌ها و سینی را پس از هربار استفاده به خوبی تمیز نمایید. با کمک گرفتن از مواد شوینده ملایم همه قطعات آون توستر را به خوبی بشویید و با پد پلاستیکی خشک کنید. این آون توستر خانگی است بنابراین استفاده کردن از آن در مکان‌های عمومی اصلاً توصیه نمی‌شود علاوه بر این لامپی که درون این دستگاه آون توستر قرار گرفته مختص خودش است و در قسمت‌های دیگر از خانه قابل استفاده نخواهد بود.
آون توستر ناسا‌الکتریک مدل NS-2040 نمونه‍‌ای ایده‌آل برای استفاده در آشپزخانه است، دستگاهی که پخت غذاها، کباب کردن ماهی، برشته کردن سبزی و دیگر خوراکی‌ها را ظرف مدت کوتاهی برایتان میسر می‌سازد.


 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از آون توستر ناسا الکتریک مدل NS-2040 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.