این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

سرویس چاقو آشپزخانه NS-704

سرویس چاقو NS-704

سرویس چاقو از وسایل ضروری و مهم در آشپزی و آشپزخانه می باشد. بدون چاقو امکان آشپزی کردن وجود ندارد. به همین سبب سرویس چاقو از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در برندهای داخلی و خارجی زیادی در بازار عرضه می شود. چاقوی مطلوب چاقویی است که جنس بدنه و دسته ی مطلوبی داشته باشد و قدرت برندگی بالایی را داشته و بدون تخریب بافت مواد غذایی بتواند آن ها را برش بزند. سرویس چاقو NS-704از سریس های موجود در بازار بوده که به دلیل ویژگی های مطلوبی که داشته مورد توجه قرار گرفته و از بازار فروش خوبی برخوردار می باشد. ویژگی های سرویس چاقوNS-704ویژگی های بارز و مطلوبی بوده که توانسته این سرویس را به سرویسی ایده آل برای خانم های خانه دار بدل کند.

ویژگی های فنی سرویس چاقو NS-704

در طراحی سرویس چاقو NS-704نهایت هنر و تکنولوژی در کنار یکدیگر استفاده شده تا کار با چاقوی طراحی شده از هر نظر راحت و لذت بخش  باشد. تیغه های برنده سرویس چاقوNS-704از جنس استنلس استیل می باشد. این استیل جزو استیل های مرغوب بوده که در برابر خوردگی اسیدی، خوردگی بازی، زنگ زدگی، خش، ضربات فیزیکی مقاومت دارد.

استنلس استیل به کار برده شده در این چاقو از درجه خلوص بالایی برخوردار بوده و درجه خلوص آن برابر با 10/18 می باشد. استنلس های استیل در واقع فولادهایی با درصد بالایی از آلیاژ می باشند که به آن ها فولاد ضد زنگ می گویند. در ساختار استنلس های استیل عناصر مهمی چون کروم، آهن و کربن به کار برده شده که کروم و کربن موجود سبب مقاومت شیمیایی و فیزیکی آن ها شده است. کروم به کار رفته در این آلیاژ فلزی سبب براقیت و درخشندگی بالای استنلس استیل شده و از نظر زیبایی، تأثیر زیادی نیز داشته است.

استنلس استیل سرویس چاقو NS-704قبل از استفاده شدن در ساختار چاقو مورد آزمایش های مختلف سختی مانند آزمایش سختی راک ول قرار گرفته است. طبق این آزمایش درجه سختی منفی 2 تا مثبت 58 به این آلیاژ تعلق گرفته است.

دسته های این سرویس چاقو از نوع آرگونومیک بوده و سبب می شود تا در هنگام کار کردن با آن ها کمترین فشار ممکن به دست آشپز وارد شود.

دسته های سرویس چاقوNS-704دارای پوششی سیلیکونی بوده و این پوشش سیلیکونی از لرزش و لغزش چاقو در دست جلوگیری کرده و کار خرد کردن را راحت تر می کند.

دسته و بدنه ی چاقو ساختاری یکدست و یکپارچه داشته و همین امر موجب دوام بیشتر سرویس چاقو می شود و احتمال کنده شدن دسته ی چاقو به نزدیک صفر تقلیل می یابد.

اجزا و قطعات به کار برده شده در سرویس چاقوNS-704

این سرویس چاقو شامل چاقوی مخصوص سرآشپز، چاقوی نان، چاقوی برش، چاقوهای کاربردی، چاقوی پوست کن، چاقوی تیز کن و قیچی می باشد.

با این ست کار خرد کردن و تکه کردن و حتی پوست کندن ماهی ها، گوشت و مرغ راحت تر می باشد.

حتی با این سرویس می توان تکه های سبزیجات محکم مانند کرفس، هویج و غیره را خرد کرد و عمل خرد کردن سبزیجات سوپ و آش نیز با این ست راحت تر می باشد.

به طور کلی می توان گفت وجود این ست در آشپزخانه سبب می شود تا مواد غذایی با دقت و زیبایی بیشتری برش خورده شوند و در نتیجه سفره های غذا را زیباتر جلوه دهند.

ساختار ظاهری سرویس چاقوNS-704

سرویس چاقوی NS-704دارای ساختاری شیک و زیبا بوده و در دکوراسیون های مدرن به زیبایی خود نمایی می کند. برای نظم آرایی و آرایش منظم تر این ست های چاقو در پایه ای از جنس استیل و آکریلیک به صورت گردان تعبیه شده است.

این پایه ی استیل سبب زیبایی بیشتر ست شده و از گم شدن و پخش شدن قطعات ست جلوگیری می کند.

تمامی اصول بهداشتی در روند تولید این سرویس ها رعایت شده و سرویس چاقوNS-704سرویسی کاملا بهداشتی محسوب می شود.

این سرویس چاقو تحت استاندارد های معتبر چون NSFتولید و عرضه می شود.

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.