این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

آبمیوه گیری چهار کاره NS-928

آبمیوه گیری چهار کاره ناسا الکتریک مدل NS-928 نمونه ای با طراحی شیک و قابلیت هایی منحصر به فرد می باشد که به آشپزخانه شما رنگی دگر می بخشد. با وجود این دستگاه تدارک آبمیوه ای تازه و خوشمزه کار سخت و زمانبری نخواهد بود، ظرف مدتی کوتاه می توانید میوه ها را آب بگیرید و مغز ها آسیاب کنید، سبزیجات را خشک کنید و آبمیوه ها را با هم مخلوط نمایید.


قیمت آبمیوه گیری

وجود موتوری 1200 وات سبب شده آب میوه گیری ناسا مدل 928 به عنوان آب میوه گیری پرقدرت شناخته شود تنها چند ثانیه زمان لازم است تا آبمیوه ای خوشمزه و خنک در اختیارتان قرار بگیرد. نمونه ای با بدنه استیل است بنابراین پس از هر بار کثیف شدن می توانید به سادگی بدنه را همچون روز نخست تمیز کنید. آب میوه گیری چهار کاره نامیده می شود بنابراین گرفتن آب میوه تنها قابلیت این دستگاه نیست، با کمک آب میوه گیری ناسا الکتریک مدل 928 می توانید مغز های مختلف مانند گردو را به خوبی آسیاب کرده و برای تزئین شیرینی ها و پخت غذا های مختلف از آن ها استفاده کنید. به علاوه مخلوط کن است و امکان ترکیب کردن آب میوه ها را به شما می دهد، کاربرد های این دستگاه آب میوه گیر به همین جا ختم نمی شود، سبزی های خشک شده را هم به خوبی و با کیفیتی ممتاز خرد می کند.

 

خرید آب میوه گیری

 

نمایشگر دیجیتال همان چیزی است که این آب میوه گیر خارجی را از دیگر نمونه های موجود متمایز کرده است، شما می توانید اطلاعاتی همچون سرعت را از قاب این نمایشگر شاهد باشید. ناسا مدل 928 آب میوه گیری بدنه استیل است، بدنه این دستگاه آب میوه گیری به کمک قفلی دو زبانه به درپوش آن متصل می شود همین عامل سبب شده این دستگاه جزو ایمن ترین ها باشد. همچون دیگر محصولات آب میوه گیری ناسا الکتریک مجهز به محافظ جریان برق است بنابراین با داغ شدن موتور به صورت خودکار خاموش می شود تا از آسیب های جدی به دستگاه آب میوه گیری جلوگیری کند. تیغه هایی از جنس استیل و موتور 5 دور از دیگر مشخه های بارز این آبمیوه گیری خانگی است. ظروف آسیاب کن دستگاه مذکور از جنس کریستال هستند و تنگ مخلوط کنی نیز با اندازه مناسب در کنار دیگر قطعات آب میوه گیری به چشم می خورد. فیلتر آب میوه گیری ناسا مدل 928 آبِ میوه ها را جدا می کند و در نهایت تفاله های خشک را به مخزن تفاله هدایت می نماید. آنچه شستن راحت و مدام فیلتر این دستگاه را میسر ساخته جنس استیلش است، با هر بار مشاهده فیلتر کثیف می توانید خیلی ساده آن  را جدا کرده و به کمک ماشین های ظرف شویی پاکسازی نمایید.


بهترین آب میوه گیری

 آب میوه در نهایت وارد پارچی یک لیتری می شود، این پارچ ها به دلیل برخورداری از سرپوش های مناسب مانع از ریختن آبمیوه می شوند، علاوه بر این لبه های این آبمیوه گیر به گونه ای هستند که آب چکه نمی کند بنابراین  تمیز و بهداشتی آب میوه ها را جدا می کند. یک مخزن تفاله گیر دو لیتری به شما این امکان را می دهد تا حجم بالایی از میوه ها  را پشت سر هم آب بگیرید بدون این که نیازی به تخلیه تفاله ها وجود داشته باشد. علاوه بر قفل های دوزبانه، وجود پایه های ضدلغزش ایمن بودن آب میوه گیر ناسا مدل 928 را کامل کرده اند بنابراین حتی اگر این آب میوه گیری پرقدرت را بر روی سطوح لیز هم قرار دهید باز محکم بر جای خود می ماند و بدون لرزش آب میوه ها را جدا می کند. وجود دهانه بزرگ تهیه آبمیوه را آسان کرده است، نیازی نیست تمام میوه ها را نصف کرده و یا به قسمت های مختلف تقسیم نمایید، درسته آن را درون دستگاه آب میوه گیری قرار دهید. نمونه ای کم صداست و فرآیند آب گیری را با حداقل صدا انجام می دهد. امکان تغییر سرعت وجود دارد بنابراین می توانید میوه های نرم را با سرعت کمتر و میوه های سفت تر را با سرعتی بیشتر آب بگیرید.


برای شروع کار کافی است همه قطعات آب میوه گیری را بر سر جای خود قرار داده و دکمه روشن/خاموش را بفشارید.
آبمیوه گیری چهار کاره ناسا الکتریک مدل NS-928 در کنار طراحی زیبا از قطعاتی مرغوب و ممتاز بهره مند است، چنین لوازم جانبی نحوه کار آب میوه گیری را به بهترین شیوه میسر ساخته است.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده ازآبمیوه گیری چهار کاره ناسا الکتریک مدلNS-928 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.