این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

آبمیوه گیری چهار کاره NS-917

 
آبمیوه گیری ناسا الکتریک مدل NS-917 گزینه ای ایده آل برای گرفتن آب سبزیجات و میوه های مختلف است، قدرت این دستگاه که به 800 وات می رسد موجب شده این نمونه سال ها در زمره بهترین آبمیوه گیری ها جا خوش کرده باشد.
 
 بهترین آبمیوه گیری
 
این دستگاه به عنوان آب میوه گیری بدنه استیل نه تنها زیبا و منحصر به فرد است بلکه در صورت کثیف شدن به سادگی قابل پاکسازی خواهد بود. گرفتن آب میوه ها تنها کاربرد این آب میوه گیری نیست بلکه با کمک گرفتن از این دستگاه مرغوب، سبزیجات خشک شده را می توان آسیاب کرد و دیگر مواد غذایی را مخلوط نمود به همین خاطر است که آن را با نام آب میوه گیری چندکاره می شناسند اگر بخوایم جزئی تر بگوییم این آب میوه گیری نمونه ای چهار کاره است چرا که هم آبگیری را انجام می دهد و با وجود خردکن، آسیاب کن و مخلوط کن امکان انجام سه کار دیگر را هم برایتان مقدور می سازد. اگر قصد دارید مغز های مختلف از مغز پسته و بادام گرفته تا گردو را آسیاب کنید آب میوه گیری پر قدرت ناسا گزینه خوبی خواهد بود حتی هنگامی که آبِ میوه های مختلف را می گیرد می توانید به کمک مخلوط کن آن ها را با هم مخلوط کرده و ترکیبی یکپارچه را رقم بزنید. این آب میوه گیر خارجی از یک آسیاب کن بهره مند است بنابراین می توانید سبزیجات را به صورت یکدست آسیاب کرده و برای مصارف مختلف به کار بگیرید.
 
امکان تغییر سرعت دستگاه آبمیوه گیری در دو حالت متفاوت برای شما وجود دارد کافی است به کمک دکمه ای که بر روی دستگاه تعبیه شده این کار را انجام دهید تا فرآیند آبگیری با سرعتی که مدنظرتان است صورت گیرد. دهانه ای با قطر بزرگ دارد بنابراین نیاز نیست میوه ها را به کوچک ترین قطعات برش دهید می توانید آن ها را درسته درون آبمیوه گیر بیندازید، پارچ شیشه ای با ظرفیت 1200 میل شما را از خالی کردن مداوم پارچ بی نیاز می سازد. مخزن تفاله ای بزرگ، ظرف آسیاب از جنس شیشه، تیغه هایی که استیل هستند و موتور 5 دور از دیگر قطعات آب میوه گیر ناسا مدل 917 به شمار می روند. وجود قفل دو زبانه ضدزنگ و استیل این آب میوه گیری قدرتمند را به نمونه ای ایمن بدل ساخته بنابراین می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. از آنجا که وسایل برقی اغلب آستانه خاصی دارند و نمی توان ساعت ها بدون وقفه آن ها را به کار گرفت، آب میوه گیری ناسا با داغ شدن موتور برای این که از سوخت موتور جلوگیری کند اتوماتیک خاموش می شود، با گذشت مدتی کوتاه به قدری که موتور سرد شود می توانید مجدد از آن استفاده نمایید. به عنوان نمونه ای کم صدا آبِ میوه ها را با قدرتی خوب و کمترین نویز جدا می سازد و مغز بادام را آسیاب می کند. برای این که راحت تر بتوانید میوه ها را به سمت درون آبمیوه گیری، آنجا که تیغه ها قرار گرفته اند هدایت کنید یک اهرم فشار دهنده در کنار دیگر قطعات آب میوه گیری تعبیه شده است.
 
فیلتر آب میوه گیری چهار کاره ناسا باز هم از جنس استیل است، به همین خاطر سال ها می توان از آن استفاده کرد بدون این که قطعه زنگ بزند و یا کیفیت خود را ببازد، کاملا تیز است و مقاوم در برابر شرایط مختلف. از آن جا که فیلتر ممکن است پس از مدتی کار کردن کثیف شود، امکان جدا نمودن آن از دستگاه به سهولت میسر خواهد بود، آن را بشویید و مجدد بر سر جایش قرار دهید. وجود پایه های ضدلغزش ضمن این که امکان سر خوردن دستگاه آب میوه گیری را زمانی که بر سطوح لیز قرار گرفته اند به صفر می رساند، لرزش دستگاه و هر آنچه می تواند نحوه کار آب میوه گیری را مختل سازد از میان بر می دارد. 
 
زمانی که صحبت از طراحی خوب آب میوه گیری ناسا می شود تنها منظور بدنه لوکس و ظاهری شیک نیست بلکه موارد دیگری در نظر گرفته شده اند تا این دستگاه از همه لحاظ کامل و مناسب باشد به عنوان نمونه دهانه به نحوی طراحی شده که با هر بار آبمیوه گرفتن این آب بیرون نمی ریزد و محیط اطراف را کثیف نمی کند. همه این موارد دست به دست هم داده اند تا آب میوه گیری ناسا الکتریک مدل 917 یکی از بهترین آبمیوه گیری بازار و نمونه ای بی بدیل برای استفاده باشد.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از آبمیوه گیری ناسا الکتریک مدل NS-917 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.