این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

اتو بخار مخزن دار NS-57

یک اتوبخار حرفه‌ای مخزن دار که می‌توانید باقدرت بالای فشار بخار و در مدت زمان طولانی تنها با یک‌بار پر کردن مخزن بهترین اتوکشی را انجام دهید ، اگر به دنبال یک اتوکشی سهل و آسان و درعین‌حال لذت‌بخش هستید این اتوی بی‌نظیر را به شما معرفی می‌کنیم ، اتوهای مخزن دار به دلیل میزان بخار بالایی که در حین اتو تولید و بر روی پارچه اعمال می‌کنند به‌راحتی سخت‌ترین چروک‌ها را بر روی سخت‌ترین پارچه‌ها صاف و اتوکشی می کنند اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57یک انتخاب هوشمندانه است.

قیمت بهترین مارک اتو بخار مخزن دار

اگر از آن دسته افرادی هستید که استفاده از اتو جزئی از کارهای روزانه شماست و به صاف بودن لباسهایتان بهای زیاد می دهید اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57انتخاب مناسب تری نسبت به اتوهای بخار دستی است چرا که به سادگی و سرعت بیشتر و با کارایی بالاتر لباسهای شما را به البسه های صاف و بدون کوچکترین چروک تبدیل می کند.
و بازهم به همان دلیل بخار زیادی که اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57تولید می کند آسیب کمتری به لباسها وارد شده و از برق افتادگی آن‌ها جلوگیری میگردد ، از این اتو می توانید برای اتوی کت‌وشلوارتان استفاده نمائید و بدون آنکه نگران تغییر رنگ پارچه هایتان باشید از داشتن لباسهای اتوکشی شده لذت ببرید.
اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57دارای کفی سرامیک بوده که به راحتی بر روی لباسها لغزیده و به این ترتیب سرعت اتوکشی نیز افزایش می یابد، از دیگر مزایای این اتو قرارگیری دکمه بخار در زیر دسته اتو است که کار را برای شما راحتتر می کند و انرژی کمتری را از شما خواهد گرفت.
اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57 دارای دکمه گردان تنظیم حرارت بوده و به این شکل می توانید متناسب با هر نوع پارچه دمای مورد نظرتان را اعمال نمائید و در کنار آن از دکمه تنظیم بخار در جهت کنترل حالتهای مختلف بخار دهی خشک، افشانه بخار، بخاردهی عمودی و بخاردهی مداوم  استفاده نمائید و یک اتوی تمیز و متناسب با پارچه و لباستان انجام دهید و به این ترتیب عمر لباسهایتان را افزایش دهید.
اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57با وجود سیستم ضد رسوب و امکان تبدیل آب سخت به آب ملایم طول عمر بیشتر ، کارایی بالاتر و همچنین سادگی بیشتری به لحاظ پاکسازی و استفاده لغزنده تر بر روی البسه داشته و یک اتوی فوق العاده به حساب می آید.
همزمان با سیستم ضد رسوب از سیستم شستشوی خودکار برای تمیز نگه داشتن اتو استفاده نمائید و تنها با کمک یک دکمه و در زمان بسیار کوتاه اتو را تمیز و کارایی آن را بالاتر ببرید این سیستمها موجب شده تا اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57به یک اتوی استثنایی تبدیل شده و بی نیاز از به کارگیری شیوه های سنتی در تمیز کاری و آسیب رساندن به سطح اتو می باشد.
و یک سورپرایز عالی در اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57وجود سیستم ضد چکه تعبیه شده در آن بوده و دیگر نباید نگران خیس شدن لباسها و یا لکه شدن آنها باشید ، این سیستم به شما اطمینان می دهد تا حین اتو کارتان را بسیار تمیز و بی دردسر انجام خواهید داد.
در زمینه ایمنی و مصرف برق نیز اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57یک اتوی پرچمدار و پیشتاز بوده و می توانید با خیال راحت از آن استفاده نمائید و اگر احیاناً و بنا به هر دلیلی اتوی شما روشن مانده باشد سیستم خاموشی خودکار آن را تنها پس از مدت زمان کوتاهی در حالت افقی و نیز در حالت عمودی خاموش کرده و شما را از هر گونه حریق و آتش سوزی و یا مصرف بیش از حد برق در امان می دارد .
ظرفیت مخزن اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57برابر 1.2 لیتر بوده و بالطبع مدت زمان طولانی با شما در اتوکشی همراه خواهد بود ، فشار بخار این اتوی بینظیر به مقدار 3 بار و بهترین حالت اتوکشی و بخار را به شما هدیه می کند.
اگر طراحی زیبا ، کارایی ، سرعت و لذت از اتو کشی چیزیست که شما انتظار دارید اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57را به دقت بررسی و با اطمینان خریداری نمائید ، این یک اتوی چندکاره آسان و به درد بخور است که هر کسی را مجذوب خودش خواهد کرد.
NS-57 یک اتوی خوب برای جهزیه نوعروسان و خوش سلیقه های سخت گیر است.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از اطو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل NS-57 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.