این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل NS-57

یک اتوبخار حرفه‌ای مخزن دار که می‌توانید باقدرت بالای فشار بخار و در مدت زمان طولانی تنها با یک‌بار پر کردن مخزن بهترین اتوکشی را انجام دهید ، اگر به دنبال یک اتوکشی سهل و آسان و درعین‌حال لذت‌بخش هستید این اتوی بی‌نظیر را به شما معرفی می‌کنیم ، اتوهای مخزن دار به دلیل میزان بخار بالایی که در حین اتو تولید و بر روی پارچه اعمال می‌کنند به‌راحتی سخت‌ترین چروک‌ها را بر روی سخت‌ترین پارچه‌ها صاف و اتوکشی می کنند اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57یک انتخاب هوشمندانه است.
اگر از آن دسته افرادی هستید که استفاده از اتو جزئی از کارهای روزانه شماست و به صاف بودن لباسهایتان بهای زیاد می دهید اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57انتخاب مناسب تری نسبت به اتوهای بخار دستی است چرا که به سادگی و سرعت بیشتر و با کارایی بالاتر لباسهای شما را به البسه های صاف و بدون کوچکترین چروک تبدیل می کند.
و بازهم به همان دلیل بخار زیادی که اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57تولید می کند آسیب کمتری به لباسها وارد شده و از برق افتادگی آن‌ها جلوگیری میگردد ، از این اتو می توانید برای اتوی کت‌وشلوارتان استفاده نمائید و بدون آنکه نگران تغییر رنگ پارچه هایتان باشید از داشتن لباسهای اتوکشی شده لذت ببرید.
اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57دارای کفی سرامیک بوده که به راحتی بر روی لباسها لغزیده و به این ترتیب سرعت اتوکشی نیز افزایش می یابد، از دیگر مزایای این اتو قرارگیری دکمه بخار در زیر دسته اتو است که کار را برای شما راحتتر می کند و انرژی کمتری را از شما خواهد گرفت.
اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57 دارای دکمه گردان تنظیم حرارت بوده و به این شکل می توانید متناسب با هر نوع پارچه دمای مورد نظرتان را اعمال نمائید و در کنار آن از دکمه تنظیم بخار در جهت کنترل حالتهای مختلف بخار دهی خشک، افشانه بخار، بخاردهی عمودی و بخاردهی مداوم  استفاده نمائید و یک اتوی تمیز و متناسب با پارچه و لباستان انجام دهید و به این ترتیب عمر لباسهایتان را افزایش دهید.
اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57با وجود سیستم ضد رسوب و امکان تبدیل آب سخت به آب ملایم طول عمر بیشتر ، کارایی بالاتر و همچنین سادگی بیشتری به لحاظ پاکسازی و استفاده لغزنده تر بر روی البسه داشته و یک اتوی فوق العاده به حساب می آید.
همزمان با سیستم ضد رسوب از سیستم شستشوی خودکار برای تمیز نگه داشتن اتو استفاده نمائید و تنها با کمک یک دکمه و در زمان بسیار کوتاه اتو را تمیز و کارایی آن را بالاتر ببرید این سیستمها موجب شده تا اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57به یک اتوی استثنایی تبدیل شده و بی نیاز از به کارگیری شیوه های سنتی در تمیز کاری و آسیب رساندن به سطح اتو می باشد.
و یک سورپرایز عالی در اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57وجود سیستم ضد چکه تعبیه شده در آن بوده و دیگر نباید نگران خیس شدن لباسها و یا لکه شدن آنها باشید ، این سیستم به شما اطمینان می دهد تا حین اتو کارتان را بسیار تمیز و بی دردسر انجام خواهید داد.
در زمینه ایمنی و مصرف برق نیز اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57یک اتوی پرچمدار و پیشتاز بوده و می توانید با خیال راحت از ان استفاده نمائید و اگر احیاناً و بنا به هر دلیلی اتوی شما روشن مانده باشد سیستم خاموشی خودکار آن را تنها پس از مدت زمان کوتاهی در حالت افقی و نیز در حالت عمودی خاموش کرده و شما را از هر گونه حریق و آتش سوزی و یا مصرف بیش از حد برق در امان می دارد .
ظرفیت مخزن اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57برابر 1.2 لیتر بوده و بالطبع مدت زمان طولانی با شما در اتوکشی همراه خواهد بود ، فشار بخار این اتوی بینظیر به مقدار 3 بار و بهترین حالت اتوکشی و بخار را به شما هدیه می کند.
اگر طراحی زیبا ، کارایی ، سرعت و لذت از اتو کشی چیزیست که شما انتظار دارید اتو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل  NS-57را به دقت بررسی و با اطمینان خریداری نمائید ، این یک اتوی چندکاره آسان و به درد بخور است که هر کسی را مجذوب خودش خواهد کرد.
NS-57 تحت لیسانس آلمان و یک اتوی خوب برای جهزیه نوعروسان و خوش سلیقه های سخت گیر است.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از اطو بخار مخزن دار ناسا الکتریک مدل NS-57 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.