این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

اتو بخار دستی NS-60

کیفیت اتو دستی NS-60

اتو دستی از وسایل ضروری می باشد که در همه ی خانه ها یافت می شود. وجود اتو سبب می شود تا سر و وضع آراسته و همیشه مرتبی داشته باشید. کاربرد این وسیله آن را به پرفروش ترین و ضروری ترین وسایل برقی خانگی تبدیل کرده است، از همین رو بازار رقابت بین برندهای مختلف داخلی و خارجی حسابی داغ شده است. در بین طیف گسترده ای از برندها اتو دستی NS-60ناسا الکتریک جزو پر طرفدارترین برندها می باشد.

ویژگی های فنی اتو دستی NS-60

اتو دستی NS-60ناسا الکتریک جزو اتو های بخار می باشد و عمل اتو کردن را تسهیل نموده است. این اتوی دستی دارای ظرفیتی برابر با 330 میلی لیتر بوده و دارای تنظیمات دمایی مختلف می باشد. سیستم بخار مختلف از ویژگی های دیگر این اتو می باشد. سیستم بخار پیوسته، سیستم بخار منقطع، مجهز بودن به سیستم آب پاش از ویژگی های دیگر این اتو بخار دستی می باشد. این اتو بخار با توان مصرفی 2000 تا 2400 وات و با بسامد 50 تا 60 هرتز و با ولتاژ 220 تا 240 ولت در بازار عرضه شده است.

مزیت های اتو دستی NS-60

اتو دستی NS-60ناسا الکتریک دارای مزیت های زیادی بوده که از این دست مزیت ها می توان به سیستم خود تمیز شونده اتو، سیستم ضد چکه و سیستم ضد رسوب اشاره کرد.

کف اتو بخار NS-60  ناسا الکتریک از جنس استنلس استیل می باشد. این استیل در برابر خوردگی یا زنگ زدگی مقاومت بالایی داشته و سبب می شود تا با وجود تماس مکرر کف اتو با آب در معرض زنگ زدگی و پوسیدگی قرار نگیرد.

سیستم تمیز کنندگی اتو باعث می شود تا دریچه های اتو دچار گرفتگی نشوند و اختلال در حین اتو زدن ایجاد نکنند. همچنین این سیستم برای مناطقی که آب شهری آن ها دارای املاح و گچ می باشد بسیار مناسب می باشد، زیرا گچ و املاح آب در دریچه ها رسوب نکرده و در هنگام عمل پرس از کثیف شدن لباس جلوگیری می کنند. این اتو دارای وزنی سبک می باشد، که در هنگام مسافرت می توان به راحتی آن را حمل کرد.

همچنین بخار دهی عمودی سیستم دیگری است که این اتو به آن مجهز می باشد. این اتو دارای سیستم قطع خودکار نیز بوده و از داغ شدن بیش از حد اتو جلوگیری می کند. همچنین این اتو می تواند انواع لباس های توری، حریر، گیپور، نخ، کتان، پنبه و پلی استر و غیره را اتو نماید.

اتوی دستی NS-60قابلیت هایی چون اسپری کردن، تنظیم دما، اتوی خشک، اتوی بخار انفجاری و بخار متغیر را دارا می باشد. این اتو به دو صورت بی سیم و با سیم تولید شده و کار با آن راحت بوده و در مصرف برق و زمان صرفه جویی می کند.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از اتوNS-60

قبل از کار با اتو دفترچه راهنمای اتو را مطالعه کرده و نکات ایمنی را رعایت نمایید تا بتوانید بیشترین بهره وری را از این وسیله ی الکتریکی داشته باشید.

قبل از کار با اتو، به ولتاژ اتو دستی NS-60دقت کرده و آن را به منبع برقی که دارای ولتاژ استانداردی می باشد وصل نمایید. ولتاژ 220 تا 240 ولت ولتاژی استاندارد می باشد.

کف اتو را در معرض تماس با مواد الکلی چون استون قرار ندهید.

مهم ترین نکته ای که در هنگام نگهداری از اتو باید مد نظر قرار بگیرد، استفاده از آب مقطر یا آب جوشیده ی سرد شده در اتو می باشد. برای اتو کردن به هیچ عنوان از مایع دیگری به جز آب استفاده ننمایید.

برای شست و شو و تمیز نمودن اتو، هیچگاه اتو را در آب فرونبرید و اقدام به شست و شوی آن ننمایید. بهتر است با استفاده از پارچه ای مرطوب اقدام به تمیز نمودن اتو نمایید.

بعد از اتمام کار با اتو، اتو را از پریز در آورده، کنترل دما و بخار را روی حالت حداقل یاmin قرار دهید. همچنین آب اضافی را دور بریزید و اتو را در حالت قفل قرار دهید.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از اتو بخار دستی ناسا الکتریک مدل NS-60 دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.