این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

زودپز روگازی NS-219

بهترین مارک زود پز روگازی

زودپز یکی از وسایلی است که باعث سرعت بخشیدن در پخت غذا می‌شود و در زمان نیز صرفه‌جویی می‌کند، و همان‌طور که می‌دانید بهترین وسیله برای پخت گوشت و حبوبات است.
زودپز رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-219 محصولی با طراحی بسیار زیبا و کاربردی است که نیاز کدبانوهای جوان را به آسانی برطرف می‌کند.

 بدنه‌ی این زودپز رو گازی ساخته شده از استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر هر گونه ضربه و اسیب است که باعث شده است تا کاربران از انتخاب آن رضایت داشته باشند.

همانطور که می‌دانید یکی از ویژگی‌های مهم یک غذای خوب و مقوی دارا بودن مواد معدنی و ویتامین‌های مواد غذایی آن است که زودپز رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-219 این ویژگی را دارد یعنی در عین حالی که غذا را در کمترین زمان ممکن و به نحو مطلوب می‌پزد، مواد مغذی و ویتامین‌های آن را حفظ می‌نماید.

بهترین مارک زودپز


دستگیره‌های این زودپز روگازی در برابر حرارت و گرما مقاوم بوده که باعث می‌شود از سوختگی و خراب شدن در امان بمانند. هچنین این دستگیره‌ها داغ نمی‌شوند و هنگام کار به راحتی و بدون استفاده از دستکش آشپزی قابل جا به جایی هستند.
 کفه این زودپز رو گازی به‌گونه‌ای طراحی شده است که موجب گرم شدن سریع زودپز می‌شود و همچنین حرارت را بطور کامل و یکنواخت در تمام سطح ظرف توزیع کرده و بهترین نتیجه پخت مواد غذایی را فراهم می آورد.

همچنین بدنه مدرج داخلی زودپز میزان حداقل و حداکثر آب داخل آن را مشخص می کند که می توان بر اساس آن میزان آب داخل زودپز را تنظیم نمود.

درب زودپز رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-219  دارای لاستیک دور درب کاملاً جذب بوده و باعث نگهداری بخار در محفظه زودپز شده و مانع از خروج آن می‌شود که این امر منجر به پخت کامل و سریع مواد غذایی می‌گردد.

تایمر زودپز روگازی

این زودپز رو گازی به تایمر زمان پخت نیز مجهز شده است، این ویژگی باعث خواهد شد که بدون نیاز به سر زدن به غذا به راحتی به انجام دیگر کارهای خود بپردازید و با شنیدن صدای آلارم، از اتمام مدت زمان تعیین شده مطلع شوید. همچنین این زودپز رو گازی دارای سوپاپ ایمنی است که وضعیت فشار داخلی را کنترل می‌کند تا بتوانید با اطمینان خاطر از زودپز استفاده نمایید.

درب زودپز روگازی
 

این زودپز قابلیت استفاده روی انواع اجاق های گازی، برقی، سرامیکی و هالوژنی را دارد. در ضمن می توان پس از استفاده جهت شستشو آن را درون ماشین ظرفشویی قرار داد.  زودپز رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-219 ساخت کشور ترکیه بوده و همچنین دارای استاندارهای روز اروپا می باشد.

با استفاده از این دستگاه شما بین 3 تا 10 برابر در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید و با کارائی ساده‌ای که دارد، آشپزی را بدون دغدغه انجام خواهید داد.

 زودپز رو گازی ناسا الکتریک مدل NS-219 در سه رنگ مشکی، بنفش و زرشکی با ظرفیت 6 لیتر و در دو رنگ مشکی و زرشکی با ظرفیت 8 لیترعرضه می گردد.

بهترین زودپز روگازی

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.