این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

فلاسک 2/2 لیتر NS-233

فلاسک 2/2 لیتر ناسا الکتریک مدل NS-233 پیشنهاد ناساالکتریک برای طبیعت گردی

یک فلاسک ضروری ترین وسیله ای است که باید در زمان گردش، کوهنوردی، در هنگام کار و یا در سفرها به آن فکر کرد، گرمای بیش از حد در برخی فصل های سال و یا سرمای زیاد زمستان می تواند سلامت شما را به خطر بیاندازد در چنین شرایطی همراه داشتن آب خنک و یا نوشیدن یک لیوان چای می تواند باعث بهبود سلامت شما شود و وجود یک فلاسک مطمئن بسیار مهم است، فلاسک 2/2 لیتر ناسا الکتریک مدل NS-233 با وجود دیواره عایق دوجداره و زمان طولانی که دمای آب را حفظ می کند یک گزینه مناسب در این موقعیت ها خواهد بود.
فلاسک 2/2 لیتر ناسا الکتریک مدل NS-233 با طراحی شیک و زیبا و با وجود جداره ضخیم یک فلاسک خوب و عالی با تکنولوژی وکیوم در خلأ تامین کننده آب خنک و همچنین سایر مایعات مورد نیاز در شرایط مختلف برای مصرف کنندگان است.
بهترین مارک فلاسک

خصوصیات فلاسک 2/2 لیتر ناسا الکتریک مدل NS-233

فلاسک 2/2 لیتر ناسا الکتریک مدل NS-233 وکیوم شده در شرایط خلأ و با دیواره استیل دوجداره با لایه های ضخیم نقره اندود شده که باعث مقاومت بالای این محصول در برابر ضربات و همچنین تغییرات ناگهانی دما چه به لحاظ گرمایش و چه به لحاظ سرمایش می شود.
وجود جداره های مقاوم یکی از آن دسته خصوصیاتی است که در هنگام انتخاب یک فلاسک باید به آن دقت نمایید تا در هنگام استفاده دچار شکستگی نشده و شما را در تنگنا قرار ندهد، همچنین در صورتی که دیواره فلاسک از عایق مناسب برخوردار نباشد و در اثر تبادلات حرارتی باعث از دست رفتن دمای فعلی آب باشد عملاً شما از فلاسکتان استفاده مفیدی نخواهید داشت، بنابراین در زمان خرید این محصول به این نکات توجه کافی داشته باشید.
این فلاسک با وجود جداره هایی با عایق بندی خوب و مناسب قادر است تا دمای آب جوش را تا 18 ساعت و دمای آب یخ را تا 24 ساعت حفظ نماید، به این شکل وسیله ای مطمئن در سفرهای شما خواهد بود.
 

طراحی فلاسک 2/2 لیتر ناسا الکتریک مدل NS-233

این محصول ناسا الکتریک با وجود درب آسان باز شو و همچنین دسته های محکم کارکردی راحت و آسان خواهد داشت و مصرف کننده قادر است تا به راحتی آن را بلند و جابه جا نماید، این نکته علی الخصوص زمانی که شما در حال حرکت در اتومبیل هستید و با حرکتهای ناگهانی جاده ای مواجه می شوید بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر با دسته های بدون استحکام و ضعیف و یا درب نا ایمن فلاسک مواجه شوید ممکن است با بازشدن و یا شکستن دسته و درب دچار آسیب گردید از این رو ناسا الکتریک با در نظرگرفتن این شرایط از درب های با کیفیت و دسته های مقاوم در آنها استفاده نموده است تا با خیال راحت آن را استفاده کنید.
در طراحی این محصول بدنه متالیک و ضد اثر انگشت در نظر گرفته شده و چنین ویژگی در این فلاسکها باعث می شود تا همیشه وسیله ای تمیز و عالی داشته باشید، علاوه بر اینکه نظافت آن به واسطه چنین خصوصیاتی ساده خواهد بود.
 

داراي تأييديه FDA سلامت از آمريكا

محصولی مطمئن با تائیدیه FDA سازمان غذا و دارو آمریکا که نشان‌دهنده سلامتی و بهداشت کامل این محصول بوده تا از آب مصرفی و یا مایعات مصرفی که در آن نگه داری می کنید با اطمینان مصرف کنید، چنین نکاتی ضامن سلامتی شما خواهد بود، فلاسکهای ناسا الکتریک برگرفته از آخرین تكنولوژي روز براي نگهداري مايعات غذايي به‌صورت طبيعي بوده و با داشتن کیفیت بالا انتخابی هوشمندانه در زمره این محصولات به شمار می رود.
 

محصولات مشابه

این محصول زیبا را در دو رنگ می توانید از نمایندگی های ناسا الکتریک در سراسر کشور درخواست کنید و آن را به عنوان یک همراه مطمئن با خودتان به طبیعت ببرید و همچنین در صورت نیاز به سایر محصولات مشابه موجود ساخت ناسا الکتریک و با طراحی ها و حجم های مختلف به سایت مراجعه و محصول مورد نیاز خودتان را انتخاب کنید، محصولاتی از قبیل فلاسک 3 لیتر ناسا الکتریک مدل NS-227 و فلاسک 2 لیتر ناسا الکتریک مدل NS-228
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.