این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

کلمن 6 لیتری NS-229

کلمن 6 لیتری ناسا الکتریک مدل NS-229 وسیله ای برای راحتی و آسایش در گردش‌ها و مسافرت‌ها

در گرمای طاقت فرسای تابستان با فعالیت‌های روزمره ای که نمی توانید آن‌ها را نادیده بگیرید و یا انجامشان ندهید، و در موقع تشنگی آنهم در زمانی که از هوای گرم بیرون از خانه به محیط خنک خانه تان پناه می برید، یک لیوان آب خنک طعم بهترین نوشیدنی های دنیا را برایتان خواهد داشت، همه ما تجربه این لحظات را در زندگی‌مان داشته ایم تا یک لیوان آب خنک را به هر چیز دیگری ترجیح بدهیم، در این شرایط آماده بودن و در دسترس بودن آب خنک لذت دیگری دارد، کلمن 6 لیتری ناسا الکتریک مدل NS-229 گزینه ای است که آب خنک را برای شما آماده می کند تا از آن به عنوان یک منبع خنک و خنک نگه دارنده استفاده کنید، یک وسیله عالی در پیک نیک ها که شادی و انرژی شما را در زمان گردشتان حفظ می کند.
 
 

درباره کلمن 6 لیتری ناسا الکتریک مدل NS-229

این کلمن با ظرفیت 6 لیتر آب و دارای بدنه ای از ترکیب پلاستیک مرغوب و همین طور استیل خنک نگه دارنده ای عالی برای شماست، استفاده از این ترکیب توانسته ظاهر زیبایی را در طراحی به کلمن ببخشد و علاوه بر آن شستشوی ساده تری خواهد داشت، این کالای مرغوب تا سالها در کنار شما خواهد بود و از دوام و کیفیت مناسبی برخوردار است.
دو عدد لیوان پلاستیکی تعبیه شده در آن کمک می کند تا نیازی به همراه داشتن لیوان های دیگر و گرفتن فضا نداشته باشید، دارای شیر یدکی و همین طور آسان و راحت در استفاده است.
دهانه گشاد کلمن کمک می کند تا راحت تر بتوانید از آن استفاده کنید، نیازی به خرد کردن قطعات یخ ندارید و به این شکل یخ تا مدت زمان بیشتری در آن باقی مانده و مدت زمان بیشتری از آب خنک آن استفاده می کنید.
 

بدنه محکم و عایق بندی مناسب

کلمن ناسا 299 دارای عایق بندی دوجداره بوده و می تواند به مدت طولانی آب و مایعات را خنک نگه دارد، چنین موضوعی در مسافرتهای طولانی مدت و خانوادگی یک نکته مهم محسوب می شود، زیرا در بسیاری مواقع جاده های طولانی کویری و گرمایی که آب و هوای آن مناطق می توانند ایجاد کند با توجه به استراحتگاههای با فاصله می تواند علی الخصوص کودکان را از پای در بیاورد و آن‌ها را دچار حالت کم آبی و گرمازدگی نماید، در چنین شرایطی داشتن یک خنک نگه دارنده که در مدت طولانی تری کارایی داشته باشد بسیار پر ارزش خواهد بود، بنابراین از این کلمن خوب می توانید برای مسافرتهایتان استفاده کنید بدون آنکه نگران کم شدن ذخیره آب خنکتان و یا گرم شدن آن باشید.
 
کلمن تنها یک مخزن آب نیست 
 
نگه داشتن یخ و مواد غذایی که بعضاً خانواده ها برای پیک نیک و یا مسافرت همراهشان می برند در سالم نگه داشتن آن مواد غذایی کمک مثمر ثمری خواهد بود، به وسیله کلمنهایی با دریچه های کوچک امکان جابه جایی مواد غذایی بر روی یخ درون آن‌ها وجود ندارد و تنها مخازنی برای خنک نگه داشتن مایعات هستند ولیکن این کلمن استاندارد با دریچه گشاد کمک می کند تا مجبور به ریز کردن یخ هایتان نباشید و در عین حال اگر غذایی مانند غذای کودکانتان و یا خوراکی که احتیاج به سرد نگه داشته شدن دارد در آن قرار بدهید تا از گرما مصون مانده و دچار خرابی نشود، یک کلمن خوب می تواند در پیک نیک ها و گردشهای شما نقشی اساسی بازی کند پس به بدنه محکم و عایق بودن آن و همین‌طور سادگی در نظافت آن توجه کنید.
 
استاندارد و گواهینامه های بین المللی
 
کلمن 6 لیتری ناسا الکتریک مدل NS-229 یک یخدان استاندارد، زیبا، با ظرفیت مناسب و بدنه ای محکم است، می توانید با اطمینان از کیفیت آن را خریداری کنید، این محصول را از نمایندگی های ناساالکتریک در سراسر کشور بخواهید و با اطمینان از آن استفاده کنید.
برای دیدن محصولات مشابه و فلاکسهای دیگر ناسا الکتریک مانند   فلاسک 3 لیتری ناسا الکتریک مدل NS-227 و فلاسک 2/2 لیتر ناسا الکتریک مدل NS-233 می توانید مطالب همین سایت را بررسی و مطالعه بنمایید. سعی ما رسیدن به خواسته های مشتریانمان است تا بتوانیم بر محور مشتری مداری کار بهتر و بزرگ‌تری انجام داده باشیم.
 
  
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.