این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

سرخ کن رژیمی NS-804

سرخ کن های رژیمی یک تحول جالب ، ممتاز و پر طرفدار از شرکت های تولیدی لوازم برقی آشپزخانه از جمله ناسا الکتریک هستند ، با وجود طرفداران زیادی که غذاهای لذیذ و سرخ کردنی دارند ولیکن میزان روغن زیاد جذب شده در مواد غذایی که علاوه بر تغذیه ناسالم به لحاظ اقتصادی نیز به صرف خانوار نیست باعث شده تا بسیاری افراد برای تهیه و طبخ این نوع غذا تردید داشته آن را تهیه ننمایند و یا با لذت کافی غذایشان را سرو و مصرف نکنند ، ناسا الکتریک با در نظر گرفتن این نکات شروع به تولید دستگاههای سرخ کن رژیمی نموده است که به نوبه خود تحول جالب و بزرگی در غذاهای سرخ کردنی ایجاد کرده است.
 
بهترین مارک سرخ کن رژیمی
سرخ کن رژیمی ناسا الکتریک مدل NS-804 یک سرخ با تکنولوژی چرخش گرما و به شکلی طراحی شده که در آن نیازی به استفاده از روغن نیست ، این دستگاه با توان 1230 وات یک دستگاه سرخ کن خوب خانگی برای تهیه انواع سرخ کردنی هاست.  
استفاده از سرخ کن های معمولی مستلزم مصرف مقدار زیادی روغن بوده که پس از اتمام طبخ باقیمانده آن عملا مصرف نداشته و اصلا به صرفه نیست ولیکن این دستگاه با سیستم چرخش سریع هوای گرم نه تنها در مصرف روغن بلکه در طبخ یکنواخت غذا موثر می باشد که باعث شده همه قسمتهای ماده غذایی به طور یکنواخت حرارت داشته و به شکلی هماهنگ سرخ شود و ظاهری اشتها آور به غذای شما بدهد.
این دستگاه دارای یک کاسه با ظرفیت دو لیتر ، به همراه سبد نچسب می باشد و با قدرت ، ظرفیت و توان کافی جوابگوی نیاز خانواده خواهد بود. 
اگر علاقه زیادی به سیب زمینی سرخ کرده دارید و میزان زیاد روغن در آن باعث می شود تا جلوی خودتان را برای خوردن بگیرید این دستگاه یک مژده عالی برای شماست ، یک سرخ کن رژیمی خوب که می تواند تا هشتاد درصد روغن کمتری را مصرف نموده و در عین حال بدون تغییر در مزه و شکل آن سیب زمینی های سرخ کرده عالی و با طعمی بی نظیر را به شما تحویل بدهد.
قطعات این دستگاه سرخ کن رژیمی از هم جدا شده و این نکته به نظافت ساده تر آن کمک بسیار زیادی خواهد بود ، کافیست تا پس از هر بار مصرف ، قطعات را جدا کرده و تمیز نمایید تا در مدت زمان طولانی و به شکل با کیفیت و بهداشتی در سبد آشپزخانه شما باقی بماند.
این دستگاه مجهز به یک پنل دیجیتالی بوده که بر روی آن دکمه های خاموش و روشن دستگاه قرار گرفته و همچنین دکمه های تنظیم زمان (تایمر) دستگاه که بین 5 تا 25 دقیقه قابل انجام می باشد ، از طریق انتخاب حالات مختلف پخت که بر روی پنل موجود است می توانید به سادگی هر ماده غذایی را طبخ نموده و ایده آل ترین حالت آن را دریافت کنید.
از طریق این پنل دیجیتالی می توانید حرارت و زمان مورد نظرتان را انتخاب و غذای مغزی و بی روغنتان را آماده نمایید.
این دستگاه توانایی سرخ کردن و ترد ساختن انواع مواد غذایی را داشته و یک سرخ کن خوب خانگی برای شما محسوب می شود.
این دستگاه دارای 5 کلید مختلف بر روی پنل دیجیتالی خود می باشد که از طریق آنها می توانید حالت های مختلفی را برای صفحه دیجیتالی تان تنظیم نمایید
 از طراحی مدرن سرخ کن رژیمی ناسا الکتریک مدل NS-804 برای داشتن یک آشپزخانه همه کاره و مدرن استفاده کنید ، برای خانواده تان غذای سالم و خوشمزه بپزید و در مصرف انرژی ، زمان و روغن های بی رویه صرفه جویی کنید .
سرخ کن های رژیمی
این سرخ کن رژیمی طراحی و ساخته شده بر اساس تکنولوژی روز دنیا می باشد تا شما با اطمینان از کیفیت و ساخت دستگاه از آن استفاده کنید.
باکمک این دستگاه در زمانی مناسب و با کیفیتی بهتر غذاهای خانواده را تهیه و مصرف نمایید و از بزرگترهایی که به دلیل مصرف روغن در غذا از خوردن سرخ کردنی های لذیذ محروم می گردند به بهترین نحو پذیرایی کنید و آنها را به خوردن وعده های سالم غذایی دعوت کنید.
سرخ کن رژیمی ناسا الکتریک مدل NS-804یک سرخ کن رژیمی خانگی خوب و بی نظیر برای تمام خانواده هایی است که سلامتی برایشان حرف اول را می زند.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از سرخ کن رژیمی ناسا الکتریک مدل NS-804 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.