این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

سرویس قاشق و چنگال ناسا الکتریک

ویژگی های سرویس قاشق چنگالNS-1300,1301,1302

سرویس قاشق چنگال از وسیله های مهم و ضروری خرید جهیزیه می باشد. مادران وقت زیادی را صرف می کنند تا بهترین، مرغوب ترین و در عین حال زیباترین سرویس قاشق و چنگال را برای جهیزیه فرزندانشان خریداری نمایند. سرویس قاشق چنگال مرغوب ویژگی های خاصی دارد که آشنایی با این ویژگی ها سبب خرید بهتر این سرویس می شود.

همچنین سرویس قاشق چنگال نقش مهمی را در زیبایی سفره های میهمانی داشته و افراد مختلف سعی می کنند بهترین قاشق و چنگال را در هنگام پذیرایی از میهمان آماده نمایند.

سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302ناسا الکتریک با ویژگی هایی که دارد، می تواند بهترین سرویس قاشق چنگال جهیزیه ها و سفره های میهمانی باشد. این سرویس، سرویسی 138 پارچه بوده و شامل انواع قاشق ها، کاردها، چنگال ها، کفگیر و ملاقه، و انبرها می باشد. این سرویس می تواند یک میهمانی یا دورهمی عصرانه ی 12 نفره و یا یک شام یا ناهار 24 نفره را ساپورت کند. سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302می تواند از نظر زیبایی و جدید بودن یک سرویس شیک، لوکس و تشریفاتی محسوب شود. این سرویس ها جدیدترین طرح های ناسا الکتریک بوده که مطابق با مد روز اروپا طراحی شده است. تمامی قطعات این سرویس از جنس بهترین و خالص ترین استنلس های استیل با درجه خلوص 18/10 می باشد.

تعداد اجزای سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302

تعداد اجزای سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302به شرح زیر می باشد:

این سرویس شامل 24 عدد قاشق غذاخوری و 24 عدد چنگال غذا خوری می باشد.

سرویس چاقو و چنگال میوه خوری این سرویس از 12 عدد چاقوی میوه خوری و 12 عدد چنگال میوه خوری تشکیل شده است.

قاشق مربا خوری، قاشق چای خوری، قاشق بستنی خوری، قاشق سوپ خوری این سرویس هر کدام شامل 12 عدد می باشند.

کفگیر مخصوص پلو و برنج 4 عدد، ملاقه ی سوپ 3 عدد، ملاقه ی آبگوشت2 عدد، انبر سالاد 2 عدد، انبر شیرینی 1 عدد، چاقوی مخصوص خرد کردن مواد غذایی 1 عدد، چنگال بزرگ مخصوص مرغ 1 عدد، قاشق عسل خوری 3 عدد و سرور کیک 1 عدد از اجزای دیگر سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302شکیل و تشریفاتی ناسا الکتریک می باشد.

مزیت های سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302ناسا الکتریک

سرویس قاشق و چنگال همیشه از سرویس های کاربردی آشپزخانه بوده که هیچگاه از خرید آن پشیمان نشده و همواره مورد استفاده می باشد. این سرویس از نظر ظاهری و زیبایی تمامی انتظارات را برآورده کرده و از نظر کیفیت نیز کیفیتی در خور و مطلوب دارد.

این سرویس تمام استیل زیبا و منحصر به فرد در یک جعبه ی آلومینیومی نگهداری می شود. جعبه ی این سرویس باعث می شود تا سرویس قاشق و چنگال در خانه از نظم خاصی برخوردار شوند و از گم شدن و پخش و پلا شدن اجزای سرویس قاشق و چنگال جلوگیری می کند. این جعبه ساختاری محکم داشته و همچنین در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم می باشد. وجود این جعبه باعث می شود تا بتوانید سالیان متوالی از سرویس قاشق و چنگالتان به خوبی مراقبت و استفاده کنید.

همانطور که بیان شدن سرویس قاشق چنگال NS-1300,1301,1302از جنس استنلس استیل خلوص و ممتاز می باشد. بنابراین قاشق، چنگال و چاقو ها در برابر زنگ زدگی، خوردگی اسیدی، خوردگی بازی، و در برابر مواد سفید کننده مقاومت خوبی دارند.

با استفاده از عناصر کروم و نیکل روکش استنلس استیل این سرویس جلا داده شده و براقیت و درخشندگی بالایی پیدا کرده اند. همچنین آبکاری سرویس قاشق چنگال NS1300-1301-1302سبب مقاومت فیزیکی و شیمیایی بیش از پیش اجزای این سرویس شده است. این سرویس در برابر خش و خط نیز مقاوم بوده و قابلیت شست و شو در ماشین های ظرفشویی را دارا می باشند. این سرویس به مرور زمان سیاه و کدر نشده و براقیت خود را از دست نمی دهد.

 

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.