این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

قهوه خردکن NS-922

قهوه خردکن ناسا الکتریک مدل NS-922 از جدیدترین محصولات آشپزخانه می‌باشد که با ظاهر شیک و مدرن طراحی شده است. این مدل از قهوه خردکن به عنوان آسیاب‌کن انواع قهوه کاربرد زیادی دارد و به دلیل ویژگی‌های خاص قابلیت استفاده گسترده‌ای دارد. ظاهر شیک و کیفیت متفاوت این قهوه خردکن آن را در زمره انواع پرفروش قهوه خردکن قرار می‌دهد.


ویژگی‌های فنی قهوه خردکن ناسا‌الکتریک مدل NS-922

این محصول بی‌نظیر با قدرت موتور و توان مصرفی 200 وات  طراحی شده است. قهوه خردکن در این مدل در ابعاد 180*90*90 میلی‌متر طراحی شده است و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. از این رو برای آشپزخانه‌هایی با فضای کم کاربردی گسترده دارد.
وزن این قهوه خردکن 770 گرم می‌باشد از این رو قابلیت جابجایی بسیار ساده ای دارد و ظرفیت این قهوه خردکن در حدود 60 گرم می‌باشد. جنس تیغه به کار رفته در این قهوه خردکن از نوع ضد زنگ می‌باشد و از استیل مقاوم و باکیفیت ساخته شده است. این قهوه خردکن مجهز به سیم جمع‌کن است که از این لحاظ سبب طراحی مناسب و مرتب برای این وسیله می‌شود.

قیمت خرید قهوه خرد کن
 

موارد کاربردی قهوه خردکن ناسا‌الکتریک مدل NS-922

این نوع قهوه خردکن علاوه بر آسیاب کردن انواع مدل‌های مختلف قهوه قابلیت آسیاب کردن ادویه‌جات و مواد خوراکی خشک را نیز دارد. در نتیجه با قابلیت کاربرد وسیع در آشپزخانه منازل و همین طور آشپزخانه سایر اماکن شناخته می‌شود.
تیغه‌های به کار گرفته شده در ساخت این مدل از قهوه خرد‌کن ضدزنگ و نشکن می‌باشد که در افزایش طول عمر مفید دستگاه تأثیر بسزایی دارد.
علاوه بر این در ساخت مخزن این دستگاه نیز از استیل ضدزنگ استفاده شده است و در هنگام شستشو آسیب نمی‌بیند به این لحاظ از انواع قهوه خردکن باکیفیت و مرغوب در بازار محسوب می‌شود.


مهم‌ترین ویژگی‌های قهوه خردکن ناسا‌الکتریک مدل NS-922

 یکی از مهم‌ترین مزیت‌های قهوه خرد‌کن ناسا‌الکتریک مدل NS-922 نسبت به سایر مدل‌های مشابه در برندهای دیگر مجهز بودن دستگاه به سیستم ایمنی اتوماتیک می‌باشد که موجب افزایش اطمینان خاطر مصرف‌کنندگان هنگام استفاده از این دستگاه می‌گردد.
جنس بدنه باکیفیت و وجود کلید‌های روشن و خاموش کردن دستگاه که به زیبایی بر روی آن تعبیه شده است کاربری آن را افزایش داده است.
این مدل از قهوه خردکن امکان آسیاب کردن قهوه و مواد غذایی خشک و ادویه‌جات را در اندازه دلخواه برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌سازد و به منظور روشن شدن دستگاه برای شروع کار کافی است کلید روی بدنه را فشار دهید و تا زمانی که دانه‌های قهوه به اندازه دلخواه برسد دکمه را پایین نگه دارید.
از دیگر ویژگی‌های قهوه خرد‌کن ناسا‌الکتریک مدل NS-922 امکان جداسازی قطعات قهوه خرد‌کن و شستشوی آن با استفاده از ماشین ظرفشویی می‌باشد که موجب سهولت در کار مصرف‌کنندگان می‌گردد. جهت افزایش ایمنی بیشتر برای ساخت این مدل قهوه خردکن قفل محافظ تعبیه شده است.


موارد ایمنی در استفاده از قهوه خرد‌کن ناسا‌الکتریک مدل NS-922

برای این که استفاده از دستگاه در مدت زمان بیشتر امکان‌پذیر باشد بهتر است موارد ایمنی در ارتباط با این قهوه خردکن رعایت شود این موارد شامل:
دستگاه نزدیک وسایل گرمایی و پخت و پز نباشد.
قبل از استفاده اطمینان از محکم بودن درپوش حاصل شود.
تا وقتی تیغه‌ها کاملاً از حرکت نایستند درپوش باز نشود.
بهتر است قهوه خردکن در محیط خشک قرار داده شود.
بهتر است به طور ممتد از قهوه خردکن بیشتر از 60 ثانیه استفاده نشود و در صورت نیاز به استفاده مجدد 10 ثانیه وقفه ایجاد شود.

قهوه خرد کن
خرید قهوه خرد‌کن ناسا‌الکتریک مدل NS-922

برای خرید این مدل از قهوه خردکن با مراجعه حضوری به فروشگاه‌های لوازم خانگی ناسا‌الکتریک می‌توانید آن را تهیه نموده و از استفاده آن لذت ببرید.

قیمت قهوه خرد‌کن ناسا‌الکتریک مدل NS-922

قیمت انواع قهوه خردکن که دارای ویژگی‌های متمایز بیشتری باشند بالاتر است. در این مدل از قهوه خردکن ویژگی‌های متمایز کننده دستگاه متناسب با قیمتی است که برای فروش آن در نظر گرفته شده است.

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از قهوه خردکن NS-922 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.