این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

قهوه جوش NS-515

خرید قهوه ساز

قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515

یکی از جدیدترین انواع قهوه جوش های موجود در بازار قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515 می باشد که مطابق با سبک زندگی امروزی و با کاربردی آسان جهت مصارف خانگی برای تهیه یک قهوه خوش طعم و اصیل طراحی شده است.


ویژگی های فنی قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515


قهوه جوش ناسا الکتریک  در این مدل دارای سیستم برنامه پذیری به شکل دلخواه می باشد.
صفحه نمایش موجود بر روی این مدل از قهوه جوش و قابلیت قطع خودکار در آن از ویژگی های متمایز این مدل خاص از قهوه جوش محسوب می شود.
قهوه جوش ناسا الکتریک برقی بوده و دارای صفحه گرم نگهدارنده قهوه به مدت مشخص می باشد.
وزن این مدل از قهوه جوش ناسا 1.6 کیلوگرم می باشد و در ابعاد 250*180*300 طراحی شده است.
این قهوه جوش دارای توان مصرفی 950 وات می باشد.


مشخصه های بارز قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515

ظرفیت این مدل از قهوه جوش ناسا در حدود 1.8 لیتر بوده و منبع آب آن دارای نشانگر آب برای میزان آب مصرفی است.
با استفاده از این قهوه جوش می توان 20 فنجان قهوه را در زمانی کوتاه تهیه کرد.
قهوه جوش ناسا الکتریک دارای یک قوری شیشه ای با ظرفیت 1.2 لیتر است که ظرفیت بالایی برای تهیه قهوه دارد.
 

طرز استفاده از قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515

مخزن آب این مدل از قهوه جوش درون بدنه قرار گرفته و برای پر کردن آن می توان توسط درب بالای بدنه دستگاه آن را پر نمود.. جهت اطلاع از میزان آب درون مخزن این مدل از قهوه جوش نشانگر شفاف بر روی بدنه دستگاه طراحی شده است و همچنین یک عدد صافی از جنس استیل جهت ریختن پودر قهوه در کنار مخزن آب قرار گرفته است که هنگام تهیه قهوه می توانید میزان مورد نظر از پودر قهوه را درون آن ریخته و از دستگاه استفاده کنید.
علاوه بر این صافی استیل  تعبیه شده قابلیت جداسازی و شستشوی راحت را برایتان فراهم می کند.
قهوه جوش ناسا در این مدل دارای صفحه نمایشگر LCD با صفحه کلید لمسی می باشد که کلیدهای روشن، خاموش و برنامه، تایمر و تنظیم زمان به صورت لمسی قابل استفاده می باشند.
 

مشخصات قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515

این مدل قهوه جوش به منظور سهولت در کار دارای سیستم ضد چکه و خاموشی خودکار و یک صفحه گرم نگهدارنده زیر قوری می باشد و برای چندین ساعت قهوه آماده شده را گرم و قابل خوردن نگه می دارد.
قوری قهوه ساز از جنس شیشه نشکن و مدرج می باشد.
 این مدل قهوه جوش علاوه بر کاربرد سریع و آسان دارای ظاهری زیبا و متفاوت می باشد و جلوه ای ویژه به آشپزخانه های مدرن و امروزی می بخشد.
قهوه جوش ناسا الکتریک جهت کسب رضایت و اطمینان مشتریان دارای گارانتی 18 ماهه می باشد. این قهوه جوش را می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید.
 

قیمت قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515

قیمت انواع مدل های قهوه جوش با توجه به ویژگی های کارکردی و مزایای آن تعیین می گردد. جنس بدنه و کیفیت بالای متریال مورد استفاده در ساخت این نوع قهوه جوش به گونه ای است که با کارکرد مناسب دارای قیمتی متناسب با ویژگی های آن است.
ظرفیت مورد نظر برای تهیه قهوه و همینطور زمان سنج از جمله مشخصه های کارکردی مطلوب برای قهوه جوش بوده و در تعیین قیمت آن موثر است.


خرید قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515

با خرید قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515 می توانید از ویژگی های متمایز این نوع قهوه جوش با ظرفیت بالا و کیفیت مناسب بهره مند شوید و با  قهوه آماده شده در این قهوه جوش لذت چشیدن طعم متفاوت از یک قهوه گرم و خوش طعم را داشته باشید.
 

بهترین قهوه جوش

بهترین مدل های قهوه جوش موجود در بازار با ویژگی های متمایز شناخته می شوند و به هر میزان قابلیت های کارکردی قهوه جوش بیشتر باشد در زمره بهترین ها قرار می گیرند.
قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515 با داشتن ویژگی های خاصی چون تایمر قابل تنظیم، خاموش کن خودکار که در آن تعبیه شده با ظرفیت بالای مخزن و گرم نگهداشتن قهوه در زمان مناسب به عنوان یکی از بهترین قهوه جوش های موجود معرفی می گردد.
 

راهنمای استفاده

دستورالعمل استفاده از قهوه جوش ناسا الکتریک مدل NS-515 برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید دانلود
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.