پلوپز-آرام پز ناسا الکتریک مدل NS-309(اکنون تولید نمی شود)

تعداد بازدید:۴/۶۶۲
تاریخ ثبت:۱۳۸۹/۱۰/۱
پلوپز-آرام پز ناسا الکتریک مدل NS-309 اکنون تولید نمی شود
دستگاه پلوپز 9 کاره ناسا الکتریک
وسیله ای بسیار مناسب برای خانواده هایی است که به سرعت و کیفیت اهمیت می دهند. این دستگاه دارای عملکرد پخت عادی،پخت سریع،پخت مقادیر اندک، سوپ/حلیم ،ماست بندی ، ته دیگ و پیش تنظیم و بخار پز است. در خانواده های امروزی داشتن یک وسیله با قابلیت برنامه ریزی دیجیتال جهت پخت و پز بسیار به صرفه است. با ریختن مواد اولیه غذا در این دستگاه و تنظیم درجه و مدت زمان مورد نیاز برای پخت غذا، دستگاه همانند یک آشپز ماهر غذائی با کیفیت و طعم بالا را برای شما مهیا می کند.دیگر لازم نیست تا منتظر  بمانید می توانید در فاصله زمانی پخت غذا بدون دغدغه به کار دیگری بپردازید و پس از پخت غذا پلو پز با آلارم به شما اطلاع می دهد که غذا آماده سرو است.
این دستگاه دارای عمکرد های ماست بندی و همچنین ته دیگ است که قابلیت آن را نسبت به دستگاههای مشابه دو چندان کرده است.از دیگر عملکرد های جالب این دستگاه بخارپزی است که می توانید برای بخار پزی غذا ها از آن استفاده کنید.
این دستگاه دارای صفحه نمایش LCD می باشد که با استفاده از دکمه منوی روی آن به راحتی می توانید عملکرد مورد نظر خود را انتخاب کرده و زمان پخت را تنظیم کنید و می توانید مطمئن باشید که غذا به موقع اماده خواهد شد.
با انتخاب هر کدام از عملکرد های دستگاه،پس از اتمام مدت زمان لازم برای پخت آن دستگاه وارد مرحله گرم نگه داشتن می شود.و در صورتی که مدت زمان زیادی پس از پخت غذا ، از سرکار برگردید  غذا باز هم گرم و  تازه است.
عملکرد های این دستگاه عبارتند از :
پخت عادی،پخت سریع، پخت مقادیر اندک،بخارپزی، ماست بندی، سوپ، ته دیگ، و بازگرم کردن می باشد.
این وسیله با دکمه ها و دستورالعمل فارسی به کد بانوی ایرانی ارائه می شود.
پلوپز 9 کاره ناسا الکتریک را با کارت ضمانت یک ساله از فروشنده درخواست کنید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha
عنوان فایل:
راهنمای استفاده از پلوپز-آرام پز ناسا الکتریک مدل NS-309 ۱/۴۳۰دانلود
توضیح:
برای دانلود فایل راهنما بر روی دانلود کلیک کنید