مسابقه عکاسی به مناسبت روز زن

مسابقه عکاسی به مناسبت روز زن
 
ای زن ، ای الطاف دستِ حضرتِ پروردگار / ای تو بهتر از همه هستی ، به صد ره آشکار
خنده ات چون روشنایِ صبحِ هستی ، پر ضیا / خنده ات چون دامنِ عرش خدا ، مهدِ صفا
 
 
در دنیایی که همه چیز خیلی زود فراموش می‌شود، عکس‌ها سندی هستند که با ثبت یک لحظه، راوی تاریخ می‌شوند. لحظه کوتاهی که در قاب کوچک عکاس‌ها ثبت می‌شود، آن‌قدر قدرتمند است که می‌تواند احساس خشم، زیبایی، ظلم، امید، خوشحالی، اندوه و موفقیت نهفته در دورن خود را به چشم‌هایی که نظاره‌گر آن هستند، منتقل کند. heartچه هدیه ای ارزشمندتر از ثبت این لحظه‌هاheart شرکت لوازم خانگی ناساالکتریک برای پاس داشت و گرامی داشت روز زن در تاریخ 07 تا 17 اسفند ماه اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان "تأمل برانگیزترین لحظات زندگی روزمره زنان در جامعه ایرانی " نموده است. 
در همین راستا از تمامی شما عزیزان تقاضا می‌گردد جهت مشارکت در این مسابقه وارد پیج شبکه‌های اجتماعی ناساالکتریک شوید و در این مسابقه بزرگ مشارکت داشته باشید که شاید یکی از برندگان این دوره از مسابقات ماهیانه ناساالکتریک شما باشید.
تاریخ شروع مسابقه هفتم اسفندماه 97 می‌باشد که شرکت کنندگان تا هفدهم اسفند ماه فرصت نشر عکس‌های خود را دارند و پس از آن هیأت داوران به بررسی عکس‌های شرکت کنندگان گرامی می‌پردازند و در تاریخ 21 اسفند ماه نتایج اعلام خواهد شد. که به 5 عکس برتر از نظر هیأت داوران 5 دستگاه از محصولات ناساالکتریک اهدا خواهد .
 
 
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.