اعلام نتایج جشنواره آشپزی مهر ماه

اعلام نتایج جشنواره آشپزی مهر ماه

 

زندگی زیباتر میشود

به شرطی که به اندازه تمام برگ های پاییز

برای یکدیگر آرزوی خوب داشته باشیم...نتایج جشنواره آشپزی مهر ماه اعلام شد

در مهرماه ماه 1397 جشنواره آشپزی در بین مصرف کنندگان عزیز و هواداران گرامی ناسا الکتریک در اینستاگرام شروع شد و زمان این جشنواره 10 الی 21 مهر ماه بود.

با هدف شانس برابر برای شرکت کنندگان، شیوه انتخاب برنده به 2 صورت انجام گرفت که شامل انتخاب توسط تیم داوران ناسا الکتریک و قرعه کشی در بین شرکت کنندگان بود.
روش کار به این صورت بود که شرکت کنندگان عزیز در دیزاین و سفره آرایی خود از کلمه ناسا الکتریک استفاده می کردند و پس از عکاسی آن را در صفحات خود نشر می دادند و در پایان دو آشپزی به عنوان آشپزی و سفره آرایی های برتر توسط تیم داوران انتخاب می شد و در بین سایر شرکت کنندگان به صورت قرعه کشی یک نفر انتخاب گردید. نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان به شرح زیر است:


‌برندگان بە انتخاب تیم داوری ناسا الکتریک: ‌‌

1: marjan_rezazadeh
2: aftabimahtabi40

‌برنده بصورت قرعە کشی:

1:maahtaab_a_1372

 

به هریک از برندگان این جشنواره یک گوشتکوب تک کاره 913  ناسا الکتریک تقدیم می گردد. لازم به توضیح است که ناسا الکتریک تولید کننده لوازم خانگی و آشپزخانه، بصورت ماهیانه جشنواره های آشپزی برگزار می کند. جهت اطلاعات بیشتر از زمان برگذاری کافی است وارد شبکه های اجتماعی ناسا الکتریک که در ادامه درج شده است شوید.لینک کانال تلگرام لوازم خانگی ناسا الکتریک


لینک پیج اینستاگرام لوازم خانگی ناسا الکتریک

 

در ادامه عکس غذای برندگان درج شده است:


 

 

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.