مسابقه آشپزی ناسا الکتریک

مسابقه آشپزی ناسا الکتریک

آشپزی، هنر بانوان ایران زمین

یکی از هنرهای بانوان ایرانی آشپزی است و در واقع می توان گفت طبخ غذاهای خوشمزه ایرانی در خون بانوان این مرز و بوم است و شرکت ناسا الکتریک که تولید کننده لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه می باشد به پاس تشکر از زحمات بانوان خلاق و خوش سلیقه ایرانی اقدام به برگزاری جشنواره آشپزی نموده است و تمامی بانوان عزیز می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
 
حضور در این جشنواره بسیار ساده است به این صورت که بعد از آشپزی و تزئین غذا، از آن عکس بگیرید و در جشنواره شرکت کنید. البته لازم به ذکر است که جزئیات کامل تر آن در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام ناسا الکتریک درج شده و کافی است بر روی لینک آن ها کلیک کنید.
در این جشنواره به 5 نفر جوایزی تقدیم خواهد شد؛ بطوری که با انتخاب داوران به 2 آشپزی برتر جوایزی تقدیم خواهد شد و در بین سایر شرکت کنندگان گرامی به قید قرعه به 3 نفر از آن ها جوایزی تقدیم می گردد.
جایزه های این جشنواره سرویس چاقوی مدل 709 ناسا الکتریک است که از بهترین سرویس چاقو آشپزخانه در بازار ایران است.
همچنین لازم به توضیح است، بانوانی که در این جشنواره شرکت می کنند و قوانین جشنواره را رعایت نمایند بطوری که عکس و توضیحات دستور پخت آن ها از کیفیت لازم برخوردار باشد ناسا الکتریک ضمن کسب اجازه از نویسنده، محتوای وی را در سایت ناسا الکتریک با نام خود نویسنده منتشر خواهد کرد.
 
تاریخ این جشنواره از 10 الی 20 اردیبهشت ماه 1397 می باشد.
 
 
 

  لینک کانال تلگرام لوازم خانگی ناسا الکتریک


لینک پیج اینستاگرام لوازم خانگی ناسا الکتریک

ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.