جشنواره عکس پاییزی

جشنواره عکس پاییزی
 
دوباره پاییز ، اما نه فصل خزان زرد / دوباره پاییز ، اما نه فصل اندوه و درد
 
دوباره پاییز ، فصل زیبای سادگی / دوباره پاییز ، موسم شدید دلدادگی
 
 
انسان هرچه بیشتر در سرشت طبیعت اندیشه کند از خلاقیت خالق بیش تر متحیر و شگفت زده خواهد شد و به اهمیت و رابطه انسان با طبیعت پی خواهد برد. فصل پاییز مملو از زیبایی های خاص و مخلوطی از رنگ ها در طبیعت است ، که عکس های مجذوب کننده ای را به وجود می آورند این فصل در هنر عکاسی فصلی زیبا و دل نشین و مثل تمام سوژه های عکاسی جذابیت خاص خود را همراه دارد. ناسا الکتریک همراه همیشگی مردم این بار  اقدام به برگزاری جشنواره عکاسی با تم پاییزی  کرد تا موقعیت مناسبی را برای عاشقان عکاسی فراهم  کند تا از مواهبی که این فصل به همراه خود می آورد برای عکاسی استفاده کنند.
 
شرکت در این جشنواره هیچ محدودیتی ندارد و همه می توانند با حضور در اینستاگرام ناسا الکتریک و رعایت قوانین جشنواره اقدام به شرکت در جشنواره کنند. 
ناسا الکتریک به عنوان یک برند معتبر در حوزه لوازم خانگی هر ماه اقدام به برگزاری یک جشنواره می نماید و در پایان با اهدا جوایز نفیسی از محصولات ناسا الکتریک به شرکت کنندگان از آن ها تقدیر می نماید.
 
تاریخ شروع جشنواره یکم آذر ماه می باشد که شرکت کنندگان تا یکم دی ماه فرصت نشر عکس های خود را دارند و پس از آن هیات داوران جشنواره به بررسی عکس های شرکت کنندگان گرامی می پردازند و در تاریخ 10 دی ماه نتایج اعلام خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است وارد اینستاگرام ناسا الکتریک شوید.
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.