درباره ناسا الکتریک

شرکت ناسا الکتریک در سال 1374 شروع به کار کرد. 
این گروه در ابتدا فعالیت خود را با کشورهای عراق و امارات و چین در امر واردات آغاز و با داشتن پرسنلی مجرب و فوق تخصص در زمینه تجارت جهانی، به گسترش رساند.
تلاش در جهت گسترش حضور در بازار داخلی و جهانی از طریق ارتقاء توسعه تجارت و ارائه خدمات به مشتریان و جلب رضایت شما از اهداف اصلی شرکت ناسا الکتریک می باشد.

این شرکت به منظور توسعه فعالیت های تجاری و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در تولیدات خود، اقدام به استقرار سیستم قدرتمند CRM مبادرت نموده است.

با استفاده از سایت شرکت ناسا الکتریک ضمن دسترسی به آخرین وضعیت بازار می توانید با ما همگام و هماهنگ شده و نیازهای تجاری خود  را از ما بخواهید.

شرکت ناسا الکتریک وارد کننده انواع لوازم خانگی بوده و در دایره برند ناسا الکتریک با حجم های مختلف مشغول فعالیت می باشد.

شرکت ناسا الکتریک همواره با حذف واسطه های موجود در عرضه کالا از طریق نمایندگی های رسمی و ارائه محصولات با قیمت واقعی رضایت مشتریان را به شکلی شایسته پاسخگو می باشد.

با ملاحظه تاریخچه و رزومه شرکت ناسا الکتریک می توانید با خاستگاه و همچنین وسعت خدمات شرکت آشنا گشته و ما را به عنوان مشاوری امین و قابل اتکا پذیرا باشید.

شرکت ناسا الکتریک با دارا بودن کلیه مجوزهای رسمی در زمینه های واردات از فعال ترین و خوشنام ترین مجموعه ها می باشد.

مدیریت هماهنگ نیروهای متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی و توانمندی اطلاعاتی با حرکت در مسیر آخرین قوانین و مقررات واردات جاری و توسعه تجارت شرکت ناسا الکتریک را قادر ساخته به خوبی و در کمترین زمان ممکن هرگونه عملیات تجاری را با موفقیت به تتمیم و تکمیل و انجام برساند.

شرکت بازرگانی ناسا الکتریک با هدف مشتری مداری مانند همیشه  آمادگی خود را در جهت آغاز و یا ادامه ی فعالیت های مشترک اعلام می نماید.

هدف نهایی ما هدف و مقصد شماست. شرکتی که تجربه حضور در بازار ایران در کنار خانواده های ایرانی را دارد و همه تلاش ما برآورد هرچه بیشتر و بهتر نیازها و افزایش کیفیت محصولات و سرویس دهی به خانواده های ایرانی است. ما کار واردات انواع لوازم خانگی را به درخواست شما و کالاهای مورد نظرتان را با بهترین سرویس و بهترین کیفیت انجام داده و با افتخار شما را به جامعه کثیر مشتریانمان اضافه خواهیم کرد.