این محصول را از کجا بخرم؟

با انتخاب استان خود میتوانید نزدیک ترین نمایندگی های فروش ناسا را در اطراف خود پیدا کنید.

همزن دستی NS-970

همزن دستی NS-970 وسیله ای برای خانه هایی پر از خلاقیت های خاص

وجود یک همزن در هر آشپزخانه ای لازم و ضروری است، دستگاهی کوچک و کاربردی که می تواند مایع کیک شما را آماده کند، یا به وسیله آن می توانید یک کوکوی عالی تهیه کنید و یا سس مایونزی را که بر سر سفره تان لازم دارید حاضر کنید، وجود یک همزن باعث می شود سرعت کارتان بالا رفته و غذایتان را با صرف انرژی و وقت کمتر حاضر کنید، همزن دستی NS-970یک میکسر کوچک، کم جا، سریع و با دوام است، همزن دستی NS-970را به عنوان یک دستیار ممتاز آشپزخانه به کار ببرید.
قیمت بهترین مارک همزن
 

مشخصات همزن دستی NS-970

این دستگاه 350 واتی با بدنه ای از پلاستیک مرغوب دوام و کیفیت بالایی داشته و دارای 5 درجه سرعت بوده که کمک می کند تا در مواقع لازم از سرعتهای مختلف آن برای کیفیت غذایتان استفاده کنید، همزن دستی NS-970 دارای تیغه های همزن از جنس استیل ضد زنگ بوده و همچنین با دو عدد سری خمیر زن کارایی عالی در پخت پیتزا، کیک، دستها و غیره خواهد داشت.
بر روی بدنه این همزن خانگی کوچک دکمه کنترل سرعت و دکمه خروجی سری ها وجود دارد و با طراحی به کارگرفته در آن استفاده از دستگاه آسان بوده و در هرلحظه ای که نیاز به یک همزن خوب داشته باشید آماده به کار می باشد. 
 

دارای عملکرد توربو

همزن دستی NS-970 علاوه بر دکمه کنترل سرعت دارای حالت توربو می باشد، حالت توربو باعث استفاده حداکثری از توان دستگاه می شود که در مواقعی همچون پختن کیک های ماست و تهیه سس مایونز و یا بسته به دستور تهیه غذا لازم به استفاده است و در این زمان ها این دستگاه کوچک خانگی برای استفاده کنار شما خواهد بود.
 

استفاده از درجه های سرعت

معمولاً از درجه های بالا و سرعت تند همزن برای آماده سازی سفیده تخم مرغ و یا سس مایونز و امثال آن استفاده می شود و از درجات پائین تر برای تهیه خمیر های کیک و شیرینی.
یکی از نکاتی که باعث می شود تا کیک شما خوشمزه و یکدست و پف کرده باشد تشخیص درجه همزن در شرایط مختلف است، از جمله اینکه زمان اضافه کردن آرد به کیک نباید از درجه های بالا در همزن استفاده کرد و در بهترین حالت از یک همزن دستی در حالت دورانی و با سرعت کم استفاده می شود تا هوایی که لازم است به بافت کیک نفوذ کرده و کیک به دست آمده پف کرده و ترد باشد، از درجه های متوسط این همزن دستی برای تهیه مواد کیک در هنگام اضافه کرده آب، روغن، شیر و یا مایعات دیگر استفاده می کنند، در کل چنین مواردی بسته به دستور پخت بوده ولیکن بر روی کیفیت نهایی تأثیر گذار است.
 

یک دستگاه استاندارد

همزن دستی NS-970 همزنی دستی و با مصارف خانگی تحت لیسانس کشور آلمان بوده و با وجود گواهینامه های بین المللی در کیفیت در احترام به حقوق مصرف کنندگان کوشیده و می تواند با کیفیت و دوام بالا در اختیار شما قرار بگیرد.
این دستگاه همزن خانگی کوچک، سبک و خوش دست را برای آماده کردن انواع غذاها به کار ببرید و آشپزخانه ای فعال داشته باشید. 
ارسال دیدگاه
Captcha
عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و محصولات ناسا الکتریک پیش از دیگران مطلع شوید و از تخفیف های داغ خبردار شوید.